Tashi Bodjul Tibetan Terriers

Vrh "I"

nar. 10. července 2001 - tři pejsci a čtyři fenky, všichni sobolí s bílými znaky
Fotografie - 7 - 8 dnů - 4 týdny - 6 týdnů

Tato štěňátka se narodila ve Všenorech u Prahy v rodině Fryčových, kterým patří jejich matka - Tashi Bodjul F'Yer-pa (dcera naší Viličky a Džingiho), ale budou po vzájemné dohodě zapsána pod názvem naší chovatelské stanice (v souladu s řády F.C.I.). Vrh je výrazně orientován na finské tibeťany, otec je importovaný z Finska a matka má tři čtvrtiny finské krve. Finský chov je celosvětově velmi uznáván, a proto štěňátka mají předpoklady jak pro další chov, tak i na výstavy.

Rodokmen vrhu

Otec:
Šampion ČR, Polska, Klubový šampion TTC, CACIB, CAC, CACA, CAJC, Vítěz Polska atd.
Pam-Zamirin Everest Pan-Jo, nar. 22.04.1998

Evry byl k nám dovozen z Finska. Jeho otec je jeden z nejúspěšnějších finských TT - Multi Champion Karamain Jo-Wo Pan-Bu (Ch. Karamain Pan American x Ch. Karamain Christmas Carol), matka je Šampionka Finska Karamain Galatea (Ch. Mirosan Esfahan-Pama-Da x Ch. Karamain Rosalinda). Evry po svých finských předcích podědil především krásný pohyb a velmi přátelskou povahu.

Evry je PRA, LL negativní, bez dysplasie kyčelních kloubů - HD-A.

Matka:
Šampion ČR, Klubový šampion TTC, 3 x CACIB, BOB, CAC, CAJC atd.
Tashi Bodjul F'Yer-pa (Daisy), nar. 21.03.1998

Daisy je dcera naší Viličky a Džingiho. Po svých velmi úspěšných rodičích - matka je nejúspěšnější tibetský teriér v ČR všech dob, otec první český Šampion Rakouska - zdědila jak výborný exteriér, tak vynikající povahové vlastnosti. Absolvovala zatím jen několik výstav, ale i tak už dosáhla velmi pěkných výstavní úspěchů.

Daisy je také PRA, LL negativní, bez známek dysplasie kyčelních kloubů - HD-A.

Tashi Bodjul Tibetan Terriers, e-mail: webmaster